בעסקים חשוב מאוד לעשות תוכניות ולכתוב את המטרות שלנו. זה לא אומר שאת או אני עושות את זה. אני למשל – בקושי עושה את זה. לא כל חודש וגם לא כל שנה. פעם ב.

אבל יש משהו מאגי בלכתוב רשימות כמחשבה שמייצרת מציאות. אם עדיין לא עשית את זה לשנה הקרובה – לא צריך תאריך מיוחד בשביל לעצור לרגע ולחשוב.  אני יודעת שכשאני מעיזה לכתוב את הפנטזיה העסקית שלי – יש לזה כוח עצום.
הנה כמה שאלות שאפשר לשאול את עצמך:  איפה היית רוצה להיות בעוד שנה מהיום? כמה היית רוצה להרוויח בחודש? כמה לקוחות או פרויקטים יהיו לך? איך השבוע האידיאלי שלך ייראה? אני ממש ממליצה לשלוף עפרון, לרשום רשימות ולהתחיל לתכנן. ההסתכלות לפנטזיות שלנו בעיניים מאוד עוזרת לקדם אותן צעד נוסף קדימה וליישם. אפשר לכתוב אותן על נייר, במחשב או בסטטוס פומבי, העיקר – לכתוב. אפילו לא חייבות להסתכל להן בעיניים. אפשר להשפיל מבט נבוך ולשכוח מהן: עצם ה"הוצאה החוצה" כמוה כשיתוף קטן, ולו עם עצמינו בלבד.

כתיבת תגובה

רוצה לרכוש את ההרצאות שלי?

הירשמו לעדכונים
על פוסטים חדשים בבלוג

#רוניטיפ נוספים

למה חשוב שיהיה לך אתר. שיווק

#רוניטיפ – הממלכה שלך

פתחת עסק עצמאי שאת המלכה שלו? תתחילי בלקנות לך ממלכה (דומיין). עסקים חדשים משקיעים הרבה מאוד אנרגיות ברשתות חברתיות, אבל ייצור נוכחות בעמודים עסקיים באינסטגרם ובפייסבוק

לרוניטיפ המלא »

פוסטים אחרונים בבלוג

הנושאים הכי חמים בבלוג

בינתיים, באינסטגרם שלי: