נעים מאוד, רונית כפיר

תקשורת מרתקת אותי: תקשורת חזותית, מילולית ואלקטרונית. עוד ברדיו אהבתי לדבר בפני קהל, והמשכתי להתעניין בתקשורת בלימודי עיצוב גרפי, עיצוב פנים, ספרות, משפטים ומנהל עסקים. שפה והתנהגות מעניינים אותי.  

מאחורי שתי קריירות עיקריות: כאשת תקשורת שידרתי בגלי-צה"ל וגלגלצ כעשרים שנה, הגשתי תכניות טלויזיה בערוץ 1 (כן, משם הפנים שלי מוכרות לך! דובה'לה, תיק-תק, רואים 6/6, כזה) וחדשות מקומיות.

בכובע השני שלי אני מעצבת פנים: מאז שנת 2000 עבדתי עם לקוחות פרטיים. כתבתי בלוג פופולרי ב – XNET על עיצוב, במקביל לבלוג באתר שלי. משם הגעתי להרצות בפני מעצבות על ה"סופט סקילז" שנדרשים בעבודה עצמאית, וההרצאות גדלו והפכו לעיסוק העיקרי שלי.

אני משתדלת לקיים את מה שאני דורשת: להיות גם אסרטיבית וגם נעימה, לנהל עסק עצמאי בצורה רווחית ועניינית, בלי "לא נעים לי…".
מאז 2015 אני מרצה לנשים (וגם לגברים) עם כוונות רווח על תקשורת עם לקוחות. הרציתי בכל הארץ מאילת ועד קרית שמונה בנושאים מגוונים הקשורים לתקשורת עם לקוחות – החל משיווק ומיתוג, דרך תמחור וגביה, משא ומתן והובלה בתהליכים. כפמיניסטית חשוב לי לחזק בעלות עסקים להרגיש יותר נעיםמאוד בעסק שלהן ומול אחרים, להתנצל פחות ולהרוויח יותר. אני מנחה סדנאות ומקיימת פגישות ייעוץ אישיות במשרד שלי ואונליין.

אני ילידת גבעתיים ואחרי עשרות שנים בתל אביב, מתגוררת היום בכרמי יוסף עם בעלי דן, ילדי שחר ועינב והכלב שלנו גריזלי, כוכב האינסטגרם שלי.

חושבים טוב

פודקסט

התארחתי בפודקסט חושבים טוב של יהודית כ"ץ ושוחחנו על אסרטיביות כמיומנות תקשורת, על כסף ועל נשים. שיחה מאירת עיניים ומפילת אסימונים

מושג ירוק

פודקסט

התארחתי לשיחה מרתקת על "לא נעים לי", על גבולות, גמישות ואסרטיביות בניהול עסק עצמאי ובתקשורת עם לקוחות בפודקסט של חשבונית ירוקה. 

תיק עבודות

פודקסט

התארחתי בפודקסט של מגזין פורטפוליו לשיחה על אמנות וכסף, על תקשורת ויחסים, ועל איך הגעתי לאיפה שאני היום.