אודות

אני מעצבת לאנשים: מבולגנים או מסודרים, כאלו שחיים לבד או עם משפחה גדולה, אנשים שאוהבים פתוח או סגור, אנשים שמבשלים ואנשים שמזמינים טייק אווי. ולמרות ההבדלים העצומים בין הלקוחות שלי, תפיסות מסוימות של תכנון, עבודה ומחשבה נכונות לכולם. אני לומדת להכיר אותם, לזהות את הדבר שמדליק להם ניצוץ בעיניים ולתפוס אותו. הבתים שלי שונים זה מזה, אבל בכולם אני נוסכת אינטימיות: הדבר החמקמק הזה שמאפשר לנו להרגיש בטוחים, חשופים, נינוחים.
בעיצוב אני סומכת על האינטואיציות שלי, ומתעקשת שהלקוחות שלי יסמכו על שלהם.
בתהליכי העבודה שלי מול לקוחות רבים גיליתי שכולם, גם אלו שטוענים ש"אין להם טעם" יודעים לזהות בשניה מה הם ממש אוהבים. מה שחסר להם, לרוב, הוא האומץ לעצור שם ולא להמשיך לחפש.
את הניצוץ והאומץ הזה אני מביאה לפרויקטים שלי. כי כשיש אהבה והנאה מהתהליך, רואים את זה גם בתוצאה.
אני שמה דגש לא רק על עיצוב בית שמותאם לצרכים ולטעם שלכם, אלא על פרקטיות מכסימלית של התהליך והתוצאה, והכל במסגרות מוגדרות מראש של תקציב ולוח זמנים. בבית החדש שלכם לכל חפץ יהיה מקום ידוע וזמין, שיאפשר לו להשתלב בהרמוניה עם הסביבה.
לאחר יותר מעשרים שנה ברדיו ובתקשורת, אני כותבת היום, בנוסף לבלוג כאן באתר שלי, בלוג עיצוב באקסנט, חברה בעמותת "נשים בתמונה" שיזמה את פסטיבל סרטי הנשים ברחובות, מתרגמת להנאתי הרצאות TED, נשואה לדן ואמא לשחר ועינב 

 

צרו איתי קשר לקביעת פגישה ראשונה, ונתחיל לעצב ביחד את הבית החדש שלכם!

 

איפה הייתי ומה עשיתי

כתבו לי!

 

 

 

 

ארז 13 כרמי יוסף

אנחנו כאן!

נעים מאוד!
אפשר להישאר איתך בקשר?
 • עדכונים על הרצאות וסדנאות #נעיםמאוד
 • פוסטים חדשים בבלוג ובפודקסט שלי
 • ועוד מחשבות על פמיניזם, לייפסטייל והחיים עצמם
 • * המייל שלך לא מועבר לאף אחד אחר
  אשמח לשלוח לך את הפוסטים הבאים שלי!
  תודה שנרשמת לבלוג שלי!
  * המייל שלך לא יועבר לאף אחד אחר
  אשלח תזכורת למייל שלך* על כל פוסט חדש. ניפגש!
  רונית