נעים מאוד, רונית כפיר

תקשורת מרתקת אותי: תקשורת חזותית, מילולית ואלקטרונית. עוד ברדיו אהבתי לדבר בפני קהל, והמשכתי להתעניין בתקשורת בלימודי עיצוב גרפי, עיצוב פנים, ספרות, משפטים ומנהל עסקים. שפה והתנהגות מעניינים אותי.  

מאחורי שלוש קריירות עיקריות:
כאשת תקשורת שידרתי בגלי-צה"ל וגלגלצ כעשרים שנה, הגשתי תכניות טלויזיה בערוץ 1 (כן, משם הפנים שלי מוכרות לך! דובה'לה, תיק-תק, רואים 6/6, כזה) וחדשות מקומיות.

משנת 2000 ועד 2021 עבדתי כמעצבת פנים, בעיקר עם לקוחות פרטיים. כתבתי בלוג פופולרי ב – XNET על עיצוב, במקביל לבלוג באתר שלי. משם הגעתי להרצות בפני מעצבות על ה"סופט סקילז" שנדרשים בעבודה עצמאית, וההרצאות גדלו והפכו לעיסוק העיקרי שלי.

אני משתדלת לקיים את מה שאני דורשת: להיות גם אסרטיבית וגם נעימה, לנהל עסק עצמאי בצורה רווחית ועניינית, בלי "לא נעים לי…".
מאז 2015 אני מרצה לנשים (וגם לגברים) עם כוונות רווח על תקשורת עם לקוחות. הרציתי בכל הארץ מאילת ועד קרית שמונה בנושאים מגוונים הקשורים לתקשורת עם לקוחות – החל משיווק ומיתוג, דרך תמחור וגביה, משא ומתן והובלה בתהליכים. כפמיניסטית חשוב לי לחזק בעלות עסקים להרגיש יותר נעיםמאוד בעסק שלהן ומול אחרים, להתנצל פחות ולהרוויח יותר. אני מנחה סדנאות ומקיימת פגישות ייעוץ אישיות במשרד שלי ואונליין.

אני ילידת גבעתיים ואחרי עשרות שנים בתל אביב, מתגוררת היום בכרמי יוסף עם בעלי דן, ילדי שחר ועינב והכלבה שלנו כרמן.

רונית כפיר מדברת למיקרופון ומצביעה לכיוונכם

חושבים טוב

פודקסט

התארחתי בפודקסט חושבים טוב של יהודית כ"ץ ושוחחנו על אסרטיביות כמיומנות תקשורת, על כסף ועל נשים. שיחה מאירת עיניים ומפילת אסימונים

מושג ירוק

פודקסט

התארחתי לשיחה מרתקת על "לא נעים לי", על גבולות, גמישות ואסרטיביות בניהול עסק עצמאי ובתקשורת עם לקוחות בפודקסט של חשבונית ירוקה. 

תיק עבודות

פודקסט

התארחתי בפודקסט של מגזין פורטפוליו לשיחה על אמנות וכסף, על תקשורת ויחסים, ועל איך הגעתי לאיפה שאני היום.