כשלקוחות אומרים לך "המחיר שלך יקר", זו לא בקשה להנחה

העובדה שלקוח/ה חזרו אליך אחרי ששלחת הצעת מחיר זה סימן מעולה.
אילו המחיר היה מאוד גבוה ולא תואם לציפיות שלהם – סביר להניח שהם לא היו חוזרים אליך בכלל.
אבל אם הם הרימו אליך טלפון, הם בעצם מבקשים שכנוע נוסף למה כדאי להם לעבוד איתך במחיר הזה. זה הזמן להבריק את השריון ולתת להם את הביטחון שהם עושים נכון כשהם בוחרים בך.
אלו הסיבות העיקריות בגללן לקוח שאומר שהמחיר שלך יקר לו :

  1. הוא פשוט מנסה להוריד את המחיר
  2. הוא לא מבין בדיוק מה הוא מקבל: אם לא סיפרת לו קודם, שווה לפרט מה השירות שלך כולל. שימי לב לא להיסחף לפירוט יתר שהוא התנצלות. (תיאורים שמראים "כמה קשה עבדתי וכמה זה עולה לי").
  3. הוא לא שכנע את עצמו עדיין ששווה להשקיע את הסכום הזה במה שהוא צריך. המשא ומתן תמיד מתקיים קודם כל בראש של הלקוח. כולנו קנינו דברים שעלו הרבה יותר ממה שחשבנו בהתחלה. זה רק עניין של סדרי עדיפויות והחלטות.
  4. הוא לא הלקוח הנכון. השיווק שלך מביא אליך לקוחות שמתכננים להוציא הרבה פחות ממה שאת מבקשת, ולא תוכלו להגיע לעמק השווה. זה קורה, וחשוב לבדוק איך להגיע ללקוחות הנכונים כי לאורך זמן – זה יכול ממש לייאש ולייבש את העסק שלך.

כתיבת תגובה

רוצה לרכוש את ההרצאות שלי?

הירשמו לעדכונים
על פוסטים חדשים בבלוג

#רוניטיפ נוספים

סתם הנחות

אפשר הנחה?

שלחת הצעת מחיר והלקוח/ה ביקשו הנחה. מה לעשות?ראשית, להחליט האם ברצונך לתת הנחה. כן או לא. אם המחיר שביקשת הוא מה שאת חושבת שמגיע לך

לרוניטיפ המלא »
למה חשוב שיהיה לך אתר. שיווק

#רוניטיפ – הממלכה שלך

פתחת עסק עצמאי שאת המלכה שלו? תתחילי בלקנות לך ממלכה (דומיין). עסקים חדשים משקיעים הרבה מאוד אנרגיות ברשתות חברתיות, אבל ייצור נוכחות בעמודים עסקיים באינסטגרם ובפייסבוק

לרוניטיפ המלא »

פוסטים אחרונים בבלוג

הנושאים הכי חמים בבלוג

בינתיים, באינסטגרם שלי: