הרצאות דיגיטליות

רונית כפיר - #נעיםמאוד

כל ההרצאות הדיגיטליות לרכישה וצפייה אונליין באתר

רוצה לעבור מ"לא נעים לי" לנעיםמאוד בזמנך החופשי? לרונית כפיר הרצאות דיגיטליות וקורס דיגיטלי שניתן לרכוש במלואו או בחלקים, שיעזרו לשפר את התקשורת שלך עם לקוחות בעסק, להדק גבולות ולהעלות רווחים.
כל הקורסים מלווים בכתוביות, מצולמים באיכות גבוהה ומלווים במצגות מקסימות, שמעבר להיותן יפות לעין (בכל זאת, מעצבת!) הם גם מבהירים בעזרת אינפוגרפיקה פשוטה עקרונות מופשטים, והופכים את החומר לפשוט וקל להבנה וליישום. הצפיה בתכנים נעשית דרך האתר, היא ללא הגבלה, לכל החיים.

הרצאות של רונית כפיר #נעיםמאוד

''ביקורת גבולות''

כמעט כל התסכולים בניהול עסק קשורים לניהול לא נכון של הגבולות שלנו. בין אם זה מה כלול במחיר, מהן שעות העבודה ומי קובע את תהליך העבודה. בהרצאה הדיגיטלית "ביקורת גבולות" נבין יחד מה החשיבות של גבולות, איך להגדיר אותם, מתי ואיך לתקשר אותם ללקוחות כדי להמנע מההפסדים והעצבים שכרוכים בעבודה חסרת גבולות. הרצאה בת שעה, הכוללת מסמך עם סעיפים בתחומים מגוונים שניתן להוסיף לחוזה שלך.

"מלא נעים לי...לנעים מאוד"
תקשורת אסרטיבית עם לקוחות

איך לעבור מלא נעים לי… לנעים מאוד ולנהל תקשורת יעילה ואסרטיבית עם הלקוחות שלי?

איך הפסקתי להתנצל?
איך עברתי מפגישות ייעוץ בחינם לשיחות בתשלום?
מה אמרתי ללקוח שלא מצא חן בעיני?
מתי הצלחתי במשא ומתן ואיפה הבנתי שטעיתי?
הרצאה משנת חיים עסקיים שתייצר אצלך שינוי בתפיסה ועקבותיה בהכנסות.

איך להתחיל עם לקוח
(מבוכים ודרקונים)
איך לצלוח שיחה ראשונה עם לקוח

ההרצאה שהיא “מורה מבוכים” – 
היא תעזור לך לסגור הרבה יותר לידים מלקוחות – לצלוח שיחה ראשונה ביעילות, במהירות ובאופן שיבנה לנו תשתית טובה לתקשורת עם הלקוחות שלנו בעתיד.

בהרצאה אני מנתחת את השיחה הראשונה שלנו עם לקוחות ובונה עבורך תסריט שיחה שיעזור לך לא רק לשאול את כל השאלות החשובות, אלא גם לתת את כל המידע שהלקוח צריך כדי לבחור לעבוד איתך.

"והלקוח הזה הוא אני"
סטוריטלינג בתקשורת עם לקוחות

אילו כלים אפשר לקחת מסיפורים ולהשתמש בהם בשיחות עם לקוחות? איך קשורים סיפורים לאמפתיה? לאילו פרטים כדאי לשים לב? 

היכולת שלי לייצר אמון ביני לבין הלקוח שלי, לשכנע אותו ביכולת שלי לעזור לו עם השירות או המוצר שלי תלויה בסטוריטלינג: בתפקידים שאליהם אלהק אותנו בסיפור המשותף.

תעשי לי מחיר - קורס דיגיטלי מלא

הגעת לכאן כי החלטת לשפר דברים בעסק שלך.
משהו לא זז כמו שרצית: את הצד המקצועי של העבודה שלך למדת אבל התקשורת עם הלקוחות, הגבולות והתגמול – לא יושבים טוב. וזה יוצר תסכול ולחץ.

פה אני אתן לך את הכלים שיעזרו לך בכל מה שלא לימדו אותך בהכשרה המקצועית שלך. דברים שלמדתי בשלושים שנה כעצמאית בכובעים מגוונים, עם לקוחות שונים.

אספתי את התובנות שלי, שקשורות פחות לנוסחות ויותר לרגשות, וארזתי אותן בקורס מעולה שיוריד לך אסימונים, יאיר לך את המקומות המורכבים וייתן לך משפטי יציאה מתסבוכות.

עכשיו מסתיימת תקופת BRK בעסק שלך ("ביפור רונית כפיר", הברקה של תלמידה שלי) ומתחילה תקופת ה #נעיםמאוד.

אצלנו כבר #נעיםמאוד: