רוצה להירשם להרצאה?
פרטים והרשמה כאן

אז על מה רונית מדברת בהרצאה?


הרצאה 1: מ"לא נעים לי.." ל"נעים מאד!" - תקשורת אסרטיבית עם לקוחות

בהרצאה רונית כפיר מספרת על דברים שלמדה מעבודתה כמעצבת פנים במשך 19 שנים, ועל דרכי פעולה שלמדה בתור אשת תקשורת. איך לשנות גישה מתנצלת לגישה אסרטיבית, איך להקשיב לתחושות בטן מול לקוחות, איך להחליט עם מי נכון לי לעבוד, איך להפסיק "לעשות טובות" בחינם למעגל של לקוחות קרובים, איך ללמוד להעריך את הידע, הכשרון והנסיון שלי.

הרצאה 2: כמה זה עולה לנו? על עיצוב, תמחור וכסף

ההרצאה השניה של רונית כפיר. איך קובעים מחיר לרעיון? או לתהליך? איך מגישים הצעת מחיר ללקוחות ואיך בונים אותה? ומה אני עושה כשלקוח אומר לי שקיבל הצעת מחיר זולה יותר? האם נכון לדבר על מחירים בטלפון? למה עולים בנו רגשי אשם כשאנחנו מבקשות כסף על משהו שאנחנו אוהבות, ועוד אספקטים בעבודה מול לקוחות שכל עצמאית מכירה.

הרצאה שלישית: מבוך השיחה הראשונה

בהרצאה השלישית רונית מנתחת את השיחה הראשונה עם לקוח פוטנציאלי, בתור בסיס למערכת היחסים והתקשורת העתידיות. בשיחה הזו יש לנו הזדמנות ללמוד את הלקוח שלנו, את הצרכים שלו והציפיות שלו, לראות אם הוא מתאים לנו ואנחנו לו, לבסס גבולות ודרכי עבודה בעסק, להתחיל לדבר על מחיר ולנהל משא ומתן. ההרצאה נותנת כלים מעשיים ומבנה בסיסי עליו אשר לבנות שיחת היכרות ראשונה קצרה ויעילה. שיחה נכונה תמנע הסתבכויות וליקויי תקשורת בהמשך.
ההרצאות מתאימות לנשים (אבל לא רק) עצמאיות (אבל לא רק) ולכל בעלת עסק או מקצוע שרוצה להזדקף, להפסיק להרגיש "לא נעים" מול דרישות ובקשות שלא מתאימות לה, בין אם הן מלקוחות, קולגות או בוסים. המשתתפות בהרצאה מצורפות אחריה לקבוצת פייסבוק פעילה וגועשת, בה הן יכולות להמשיך לתרגל וללמוד, לבחון את עצמן מול לקוחות ולשנות את האופן בו הן מובילות את הטנגו מול הלקוחות. כי אמנם דרושים שניים לטנגו, אבל בעסק יש מי שמוביל אותו, ואלו אנחנו.
רוצה להזמין אותי להרצות אצלך? לארגן הרצאה לקבוצה של עצמאיות? הכי פשוט לשלוח לי מייל, הכתובת בתחתית האתר
זה הזמן להתחיל לתרגל את הצעדים!

 

 

צילומים מהרצאות קודמות

נעים מאוד!
אפשר להישאר איתך בקשר?
 • עדכונים על הרצאות וסדנאות #נעיםמאוד
 • פוסטים חדשים בבלוג ובפודקסט שלי
 • ועוד מחשבות על פמיניזם, לייפסטייל והחיים עצמם
 • * המייל שלך לא מועבר לאף אחד אחר
  אשמח לשלוח לך את הפוסטים הבאים שלי!
  תודה שנרשמת לבלוג שלי!
  * המייל שלך לא יועבר לאף אחד אחר
  אשלח תזכורת למייל שלך* על כל פוסט חדש. ניפגש!
  רונית