#נעיםמאוד בתקשורת

רוצה לדעת עוד עלי, על #נעיםמאוד ועל לא נעים לי? הנה מבחר גדול של תוכן מהתקשורת – ראיונות כתובים, שיחות וידאו, פודקסטים. שעות של תוכן שיציג בפנייך את הגישה שלי, יזקוף לך את הגב ויעזור לך להמשיך את המעבר מלא נעים לי לנעים מאוד!

הצוללת

פודקסט

התארחתי בפודקסט "הצוללת" של גלובס ושוחחתי עם הילה ויסברג על למה כל כך קשה (בעיקר לנשים) לדבר על כסף

מגזין G - גלובס

כתבה

כתבה במגזין G של גלובס – למה כל כך קשה לנשים לדבר על כסף, ומה חשוב לדעת בראיונות עבודה. על נשים שעובדות קשה ומרוויחות מעט.

חושבים טוב

פודקסט

התארחתי בפודקסט חושבים טוב של יהודית כ"ץ ושוחחנו על אסרטיביות כמיומנות תקשורת, על כסף ועל נשים. שיחה מאירת עיניים ומפילת אסימונים

עם יעל חלק

פודקסט

שיחה מרתקת עם יעל חלק בזה לא פודקסט על פמיניזם, עבודה בחינם (תמורת חשיפה!) והמון סיפורים מהחיים. דיברנו 80 דקות ויכולנו עוד. 

תיק עבודות

פודקסט

התארחתי בפודקסט של מגזין פורטפוליו לשיחה על אמנות וכסף, על תקשורת ויחסים, ועל איך הגעתי לאיפה שאני היום. 

מגזין ממון

כתבה

למה קשה לנשים לדבר על כסף ומה המחיר שאנחנו משלמות על זה? מאין החששות לדון ולעסוק בנושאים פיננסיים? כתבה של אתי אברמוב במגזין ממון של ידיעות אחרונות

חדשות 13

וידאו

הופעתי בכתבה של לימור גליק למגזין חדשות 13 על פערי השכר בין נשים לגברים. נשים שפרצו את מחסום הבושה והחליטו שנמאס להן להרוויח פחות – מספרות על מאבקים והצלחות.

מגזין פורטפוליו

כתבה

יובל סער ראיין אותי בצ'ט ווצאפ למגזין פורטפוליו על עבודה עצמאית בתחומי האמנות והעיצוב, על כסף, נוכחות ועבודה בחינם, ולמה לדפוק מחיר זה לדפוק את עצמך

מושג ירוק

פודקסט

התארחתי לשיחה מרתקת על גבולות, גמישות ואסרטיביות בפודקסט של חשבונית ירוקה. אפשר להאזין בספוטיפיי ובאפל מיוזיק

אצל פאולה וליאון

וידאו

רונית כפיר מתארחת בתכנית הבוקר של פאולה וליאון לשיחה על תקשורת אסרטיבית עם לקוחות. 

עם בר אומנסקי

פודקסט

התארחתי בפודקסט של בר אומנסקי – בגוף ראשון – מדברות נשיות בעולם החדש, לשיחה על אסרטיביות ואגרסיביות, תמחור, לא נעים לי, ביקורתיות וחמלה.

תמחור נכון

וידאו

רונית כפיר מתארחת בתכנית פותחים יום בערוץ 13, אצל נועה רוזין ואלעד זוהר, בשיחה על תמחור ולא נעים לי, שרלוונטי במיוחד במשבר הקורונה. 

דיבור עצמאי

פודקסט

רונית כפיר בפודקסט "דיבור עצמאי" של מיכאל שוורץ, על נעיםמאוד בעסקים עצמאיים ועל התהליך האישי שעברתי בעסק שלי

ראיון בזמנים פלוס

כתבה

רונית כפיר בראיון לשיר-לי גולן ממגזין "זמנים פלוס" של ידיעות אחרונות על אסרטיביות, נשים וכסף.

תקשורת עם לקוחות

פודקסט

האדריכלית מיטל אשכנזי פומרנץ ומעצבת הפנים קרן בר אירחו אותי בפודקסט שלהן, "שפכטל" לשיחה ארוכה וחשובה על "לא נעים לי.." בהקשר של עיצוב פנים.

חדשות הבוקר

וידאו

התארחתי בפינה "שיעור פרטי" בחדשות הבוקר בערוץ 12, עם 3 פזמונים שיעזרו לכם לעבור מלא נעים לי ל#נעיםמאוד בעסק העצמאי שלכם. השיעור בדקה 1:50:00

מקור ראשון

כתבה

ריקי רט ראיינה אותי למגזין מוצ"ש של מקור ראשון, לכתבה על העבודה שלי, על עולמן של עצמאיות ותקשורת עם לקוחות, בקורונה ובימים רגילים. צילום: אבישג שאר-ישוב

כותבת ומוחקת אהבה

פודקסט

שיחה מוקלטת עם ענת לב אדלר בתכנית הרדיו שלה, "כותבת ומוחקת אהבה" בכאן תרבות (לשעבר רשת א'). בשיחה אישית ומהנה רונית כפיר מספרת על התחנות השונות והשינויים בחייה, קצת על ה"אני מאמינה" שלה, ועל עניינים שיש לנשים עם כסף.

על עבודה בחינם

כתבה

רונית כפיר בכתבה של קרן צוריאל-הררי עבור כלכליסט, על נורמת העבודה בחינם, ואיך לצאת בלי לא נעים לי מבקשות כאלו.

המייל שלא מתנצל

כתבה

כתבה של הילה רגב בשבועון "לאשה" על מיילים מתנצלים של נשים. איך לכתוב מייל אסרטיבי, בעקבות התרגום שלי לטבלה של דני דונובן על כתיבת אימייל "כמו בוס". 

ראיון ללאישה

כתבה

ראיון מקיף בשבועון "לאשה" על ההרצאות שלי לעצמאיות. אפרת אהרוני ראיינה אותי וכאן תוכלו לקרוא גרסת PDF של זה.

שליחות? בחינם?

וידאו

שיחת זום מוקלטת וכתבה במגזין און לייף. הגיע הזמן שנדע מה אנחנו שוות ונפסיק להתנצל. שיחה על תמחור, עבודה בחינם, שליחות ולא נעים לי. גם בקורונה. 

לומר כן לכסף

כתבה

ראיון שערכה ענת לב-אדלר עם רונית כפיר על הקושי של נשים לדבר על כסף. לחצו על התמונה לעבור לראיון המלא.

עבודות מיוחדות

כתבה

חגית רון-רבינוביץ' ראיינה אותי למגזין שישבת של ישראל היום.
כתבה על נשים שעוסקות במקצועות מיוחדים, בה סיפרתי על הדרך של נעים מאוד, ומה הקשר בין הקריירות השונות שלי בעיצוב, תקשורת והרצאות.

מולטי-פוטנציאל

כתבה

כתבה במגזין "נשים" על נשים עצמאיות שהן מולטי פוטנציאל: עוסקות בתחומים מגוונים ושונים. ראיון של חגית ששר עם נשים שונות המספרות על הקריירה המגוונת שלהן.