תכנון פנים ועיצוב – שיפוץ כללי

המשרד מתמחה בראש ובראשונה בעיצוב ותכנון פנים של חללים - דירות ובתים פרטיים
בין אם אתם בונים בית חדש או קניתם דירה יד-שניה, עיצוב נכון יכול להפוך כל חלל למתאים יותר לאורח החיים ולטעם שלכם.

תהליך העבודה כולל:
היכרות ופרוגרמה– פגישה ראשונה בה נדבר על הבית החדש שלכם, על ההרגלים הקיימים, אורח החיים היום והרצונות לעתיד, על הסגנון הרצוי של הבית, על בעיות שיש לפתור בעזרת העיצוב. נבנה תקציב ונדייק את הכיוון העיצובי.
סקיצות ופרזנטציה– לאחר מדידת הדירה וכשבועיים של שרטוט תכניות, אציג בפניכם כ-3 סקיצות סופיות שעונות על כל הדרישות שלכם, ובהן כל המידע על התכנון העתידי - החל בחלוקה לחדרים, ועד למיקום סל הכביסה או הפסנתר שלכם. נבחר את הסקיצה המועדפת ונתקדם לתכניות סופיות לביצוע.
תכניות ומכרז– יורדים לפרטים! על גבי תכנית מערך הריהוט הנבחרת נוספות תכניות עבודה לביצוע וכתב כמויות לקבלנים. השלב הזה מתבצע במקביל לבחירת חומרי הגמר - מהריצוף דרך המטבח והנגרות, המיזוג, החלונות ועוד. לא מתחילים לעבוד על שכל פרט יושב במקום.
בחירת חומרים – על סמך הסגנון, התקציב והצרכים אני מלווה אתכם לחנויות ויחד אנחנו בוחרים את החומרים והפריטים שירכיבו את הבית - ריצוף וחיפוי, ברזים וכלים סניטריים, פריטי ריהוט, גופי תאורה, וכל מה שימלא את הבית החדש שלכם. הפגישות ממוקדות, החלטיות ומהנות מאד!
ליווי במהלך הבניה– אני נמצאת באתר כדי לוודא שהתכניות יוצאות לפועל במדויק, וכדי לפתור בעיות שצצות במהלך השיפוץ, אם יש הפתעות..
העמדה לקראת סיום (וצילום!)- הפינישים הם השלב הכי ארוך.. כדי לא להיתקע בסוף תהליך ארוך עם בית לא גמור, אני מלווה אתכם באבזור הסופי של הבית - קנייה של אמנות, תליית וילונות והעמדה של חפצים וריהוט בחלל על פי התכניות.
שיתוף פעולה- שנים רבות של שיתוף פעולה עם אנשי מקצוע, ספקים וחנויות מהמעלה הראשונה, שאחראים לביצוע מושלם של כל פרויקט, תוך דגש על שירות נעים ומקצועי ואיכות מוצרים ועבודה מעולה.

אני עובדת עם ספקים, חנויות ובעלי מקצוע רבים, שהמשותף לכולם הוא ניסיון,
מקצועיות, שירות מושלם או מוצר מעולה והרבה קסם אישי.

(לדירה בגודל 100 מטר מרובע )
תקציב ממוצע מומלץ: 5,000 ש"ח למטר (לדירה, לא כולל חצר וחוץ)
הערכת זמן מינימלית: 3 חודשי תכנון + 3 ​​חודשי בנייה
ארז 13 רחוב הכרמים יוסף

רונית תעשי לי בית!

 

 

 

נעים מאוד!
אפשר להישאר איתך בקשר?
 • עדכונים על הרצאות וסדנאות #נעיםמאוד
 • פוסטים חדשים בבלוג ובפודקסט שלי
 • ועוד מחשבות על פמיניזם, לייפסטייל והחיים עצמם
 • * המייל שלך לא מועבר לאף אחד אחר
  אשמח לשלוח לך את הפוסטים הבאים שלי!
  תודה שנרשמת לבלוג שלי!
  * המייל שלך לא יועבר לאף אחד אחר
  אשלח תזכורת למייל שלך* על כל פוסט חדש. ניפגש!
  רונית