אודות

כבר שלושים שנה שאני עוסקת בתקשורת: תקשורת חזותית, תקשורת מילולית, תקשורת פיסית. לצד עבודתי כמעצבת פנים מזה עשרים שנה, אני מרצה בשנים האחרונות לבעלות עסקים על תקשורת עם לקוחות, בכובע של #נעיםמאוד. בבתים שאני מעצבת אני נוסכת אינטימיות: הדבר החמקמק הזה שמאפשר לנו להרגיש בטוחים, חשופים, נינוחים. את התובנות שלי מהיותי עצמאית כשלושים שנה אני משתפת בהרצאות, סדנאות ופגישות אישיות עם בעלות עסקים.
בעיצוב אני סומכת על האינטואיציות שלי, ומתעקשת שהלקוחות שלי יסמכו על שלהם.
בתהליכי העבודה שלי מול לקוחות רבים גיליתי שכולם, גם אלו שטוענים ש"אין להם טעם" יודעים לזהות בשניה מה הם ממש אוהבים. מה שחסר להם, לרוב, הוא האומץ לעצור שם ולא להמשיך לחפש.
את הניצוץ והאומץ הזה אני מביאה ללקוחות שלי - הן בהרצאות והן בעיצוב פנים. כשיש אהבה והנאה מהתהליך, רואים את זה גם בתוצאה.
נוסף על העיצוב וההרצאות אני כותבת בלוג ומקליטה אותו לפעמים, ממשיכה לקריין ולהגיש מדי פעם. אני חברה בעמותת "נשים בתמונה" שיזמה את פסטיבל סרטי הנשים ברחובות. אני אוהבת ללמוד: חוץ מלימודי עיצוב פנים יש לי תואר ראשון בספרות אנגלית ותואר שני במשפטים ללא-משפטנים. למדתי מנהל עסקים בתכנית הייחודית של סת' גודין AltMBA במחזור השביעי שלה. עוד דברים שלמדתי: צרפתית, ערבית, פסנתר, יוגה, ועוד היד נטויה.
אני גרה בכרמי יוסף, נשואה לדן ואמא לשחר ועינב 

 


בהמשך העמוד הזה תוכלו לקרוא ולהאזין לראיונות ושיחות איתי בנושאים מגוונים. אשמח להיות בקשר דרך האתר - אפשר לכתוב לי או לשלוח לי מייל או לשלוח לי ווצאפ ללינק הזה ונתחיל להזיז עניינים!
לחצו כאן כדי לשלוח לי ווצאפ

 

איפה הייתי ומה עשיתי

כתבו לי!

 

 

 

 

ארז 13 כרמי יוסף

אנחנו כאן!

נעים מאוד!
אפשר להישאר איתך בקשר?
 • עדכונים על הרצאות וסדנאות #נעיםמאוד
 • פוסטים חדשים בבלוג ובפודקסט שלי
 • ועוד מחשבות על פמיניזם, לייפסטייל והחיים עצמם
 • * המייל שלך לא מועבר לאף אחד אחר
  אשמח לשלוח לך את הפוסטים הבאים שלי!
  תודה שנרשמת לבלוג שלי!
  * המייל שלך לא יועבר לאף אחד אחר
  אשלח תזכורת למייל שלך* על כל פוסט חדש. ניפגש!
  רונית